Dlaczego my

Dom Departament Sp. Z o.o. jest spółką powstałą poprzez połączenie sił, wiedzy i entuzjazmu trzech przyjaciół legitymujących się łącznie ponad 40 letnim doświadczeniem w budownictwie.  Wszyscy trzej udziałowcy-założyciele są magistrami inżynierii budownictwa i absolwentami Politechniki Krakowskiej. Lata praktyki, poprzez realizacje inwestycji w sektorze prywatnym i publicznym, zarówno budownictwa kubaturowego jak i przemysłowego, dały solidne podstawy do prowadzenia przedsięwzięć deweloperskich z najwyższą jakością i pełnym profesjonalizmem. 

Dom Departament bazując na wiedzy i doświadczeniu ludzi ją tworzących tworzy projekty biorąc pod uwagę indywidualny charakter danego miejsca, analizując takie cechy jak lokalizacja możliwości aranżacyjne danej działki, otoczenie, historia. Nasze projekty charakteryzują się nowoczesnymi i prostymi bryłami, opartymi na sprawdzonych, ale i nowatorskich rozwiązaniach, posiadają doskonałą ergonomię i możliwości aranżacyjne pod kątem architektury wnętrz.  Jesteśmy zespołem ludzi z budowlaną pasją, który działa energicznie i zarazem elastycznie, co dla przyszłego Inwestora daje możliwość czynnego udziału w tworzeniu własnego domu! już na wczesnym etapie procesu budowlanego.

Indywidualne podejście

Budowę Twojego dom traktujemy jakby to był Nasz dom.

Dobra architektura

Dla nas dobra architektura to przemyślane i nowoczesne rozwiązania, doskonała funkcjonalność i idealne dopasowanie Twojego domu do otoczenia

Diabeł tkwi w szczegółach

Wierzymy w tą maksymę, dlatego kładziemy szczególny nacisk na dobór najlepszych materiałów i wysokiej klasy wykonawstwo

Elastyczność

U nas masz wpływ jaki będzie Twój idealny dom

dom departament logo beżowe

Pasja i doświadczenie

My po prostu lubimy to co robimy, a przez wieloletnie doświadczenie dobrze nam to wychodzi